з кожного замовлення 5% на підтримку ЗСУ
+380 (97) 688 66 31 Блог Прайс-листи Знижки
Правила повернення

У Вас є можливість повернути товар протягом 14 днів з моменту їх придбання.

Повернення здійснюється на склад Нової Пошти  №1, м.Молодiжне, вул. Заводская, 12

 на ім'я ФОП Костін Вадим Дмитрович

Телефон: +380675173025

При відправці повернення "Оцінну вартість" будь ласка вказуйте 200 грн.

Повернення грошей здійснюється:  на карту Приват або на карту іншого банку, виключно тій особі, хто здійснював оплату: ПІБ повинні відповідати покупцеві (!).

Забираючи товар з відділення Нової Пошти, ви автоматично погоджуєтеся з якістю і комплектацією товару. Переконливе прохання перевіряти посилку при співробітниках кур'єрської служби / кур'єрі.

Якщо ви хочете оформити часткове повернення:

- оплачуєте замовлення (повну вартість);

- оформляєте повернення і відправляєте його нам;

- отримуєте гроші після зворотної доставки товару в магазин.

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» ми перерахуємо Вам гроші не пізніше, ніж через 7 днів після прибуття посилки на склад магазину. Пересилку часткового або повного повернення оплачує клієнт. У разі повернення з вини магазину або виробничого браку ми компенсуємо вартість доставки.

Після відправки повернення обов'язково повідомте нашому операторові номер декларації (ТТН) по телефону 38(097)688-66-31, або електронній пошті info@laprida.ua.

Загальні положення

Обмін товару можливий протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання товару та платіжного документа. Повернення товару належної якості Під товаром належної якості, мається на увазі, товар, у якого збережений товарний вигляд і споживчі властивості, і клієнт хоче його повернути. Протягом 14 днів з моменту отримання Ви гарантовано можете повернути куплений товар, якщо він не підійшов Вам за кольором, розміром, фасоном.

Повернення товару неналежної якості Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний або недоукомплектован. Відмінність елементів оформлення і дизайну від елементів дизайну, зазначених на сайті, не має на увазі несправність товару. З усіх питань щодо повернення замовлення просимо Вас зв'язуватися з нами за адресою електронної пошти it@laprida.ua. Співробітник нашої компанії зв'яжеться з Вами для вирішення ситуації.

ВАЖЛИВО!

Товар як належного, так і неналежної якості необхідно передати в повній комплектації, з усіма комплектуючими і повним набором приладдя.

Повернення грошей здійснюємо протягом 7 днів з моменту отримання повернення згідно Закону України «Про захист прав споживачів»: "Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів"

Viber