з кожного замовлення 5% на підтримку ЗСУ
+380 (97) 688 66 31 Блог Прайс-листи Знижки
 • Щасливий календар. Історія від автора.
  16.11.2021 3096

  Історія від автора календарів Лариси Костіної.

  Як так вийшло, що вийшло? (У моєму випадку створити ці чарівні календарики)

  Люблю це питання, воно призводить до усвідомлення того, що все в нашому житті може вийти (особливо тоді, коли дуже хочеться поділитися тим, чого ти навчився, тим, що в тебе виходить, тим, що порадувало тебе самого). Це не була мрія і мета всього мого життя… ні! Все вийшло спонтанно, хоча шлях до того, що «вийшло» довелося пройти… Не особливо розповідатиму, власне, шлях, скажу одне — у дорозі «цим» захотілося ділитися, і найважливіше, ділитися з радістю і від душі!

  «Це» - календарик з мотивуючими фразами на кожен день!

  Мені такий календарик допоміг у нелегкий для мене час, час, коли необхідно було впоратися із самою собою, час, коли я закрила свій бізнес і вирішила міняти кардинально своє життя, і скоріше навіть не саме життя (до нього у мене претензій не було), а моє власне самовідчуття цього Великого Життя. У мене було все, а всередині було порожньо і нудно, і я вирішила це змінити, і понеслося… абсолютно нові знання, нові рішення, нові вибори, нові дії, а це все, самі знаєте, нелегко, страшно та тривожно.

  І ось на Новий рік один прекрасний чоловічок подарував мені подібний календарик, і він поступово, день за днем, наповнював мене впевненістю і робив мій ранок казковим та цікавим. І розуміючи для себе, що цей милий календарик така легка підтримка для мене: і наповнення, і інтерес, і цікавість щоранку, я вирішила створити його для інших людей ... свій, зі своїми фразами, з фразами, які допомагали мені самій заземлитися, відчути силу та впевненість, і захотіла зробити його «живим».

  У першому календарику 2021 року мої власні фото кори дерев (не з інтернету, а з природи), цього року 2022-го - це «живі» фотографії моря, і фрази, які народжувалися одна за одною без особливих зусиль! Так, за кілька днів були прописані фрази, зроблені фото і далі друк, і ручне складання, люди збирають їх вручну, вкладаючи частинку своєї душі в кожен листочок для Вас! Там, до речі, навіть можуть бути помилки в черговості чисел, так що не лайтеся сильно :)

  Ми пропонуємо вам купити цей чарівний календарик! Він може бути і як товаром для вашого бізнесу (як ми, LÁ PRIDA, себе і позиціонуємо), а так само і товаром, який можна купити і додати крапельку добра в цей світ, і поділитися своїм теплом з тими, кому дійсно потрібна наша вами підтримка та тепло! Тому частина коштів від покупки календариків піде на Благодійність, і ви зможете разом із нами вкласти тепло своїх сердець у подарунки тим, хто їх не зможе отримати ні від кого, крім нас з вами!

  Давайте «давати» з Любов'ю!

Viber