МІНІМАЛЬНА СУМА ЗАМОВЛЕННЯ 1200 ГРН
0 800 75 57 85, 38 (068) 855-00-53 Блог Прайс-листи Знижки
 • НОВИНКА! Замовляйте на сумму від 3000 гривень та скачуйте фото без логотипу!
  14.05.2019 2672

  Наша команда завжди прислухається до побажань клієнтів стосовно не лише функціонування сайту, зручності оформлення замовлення, але й щодо подальшої роботи із замовленними позиціями. Адже для підприємця закупівля товару – це лише початковий етап на шляху до його збуту і отримання прибутку.
   
  Один з наших пріоритетів – зробити цей шлях для наших клієнтів якомога простішим, легшим і комфортнішим.
   
  З цією метою раніше ми ввели оптові прайси (впевнені, багато хто вже оцінив їх зручність у роботі). Зараз ми хочемо презентувати вам новий функціонал, якого, напевне, чекало безліч наших покупців! 

  Тепер при замовленні на суму від 3000 гривень (одним платежем) ви можете скачати фото обраних товарів БЕЗ водяного знаку У ПОДАРУНОК!
  *Скачування фотографій доступне навіть в замовленнях більше 3000 гривень, оформленних раніше!

  Для тих, хто займається онлайн-продажами (неважливо, на своєму сайті, торговій платформі або у соціальних мережах), переваги очевидні:

  •Экономія часу на пошук фотографа для товарів;
  •Экономія грошей на оплату його праці;
  •Швидше починаєте продавати – швидше отримуєте прибуток.

  Скачування фото доступне в особистому кабінеті, в якому потрібно обрати пункт «Архів замовлень», далі - номер замовлення з товарами, фото яких хочете скачати. В середині замовлення ви побачите посилання на скачування всіх необхідних фотографій - просто натисніть на неї. 
   
  Хочете більш наочну інструкцію? Подивіться відео:

   
  Приємного фотоскачування!