МІНІМАЛЬНА СУМА ЗАМОВЛЕННЯ 1200 ГРН
0 800 750 206, 38 (097) 688 66 31 Блог Прайс-листи Знижки
 • Черная Пятница в La Prida! До кінця листопада - найгучніша розпродаж року!
  19.11.2018 3491

  «Чорна п'ятниця» в Україні - це відносно нове віяння, але з кожним роком інтерес покупців до нього тільки зростає. І це не дивно, адже величезні знижки на популярні товари, тотальні розпродажі і привабливі акції - незмінні складові цього свята всіх любителів шопінгу і бажаючих заощадити.

  У цьому році на честь Чорної п'ятниці La Prida також вирішила порадувати своїх улюблених клієнтів надзвичайними знижками до 70-80% і дати можливість придбати понад 700 товарів не просто за оптовими цінами, а практично ДАРОМ!

  Акція триватиме до кінця листопада і вже стартувала!

  Щоб знайти позиції, які беруть участь в акції, в меню, що цікавить вас категорії клікніть на напис «Розпродаж. Black Friday ». Після цього ви побачите усі товари категорії, які беруть участь у розпродажі, із зазначенням відсотка знижки.

  Пам'ятайте: покупців багато, а кількість акційних товарів обмежена. Так що не тягніть, встигніть придбати бажане!

  Як з'явилася Black Friday (кілька версій)

  За першою версією, дата Чорної п'ятниці спочатку була пов'язана зі стартом періоду різдвяних і новорічних покупок в США після Дня Подяки. У четвертий четвер листопада американці збиралися на сімейну вечерю з головним частуванням - індичкою, а на наступний день відправлялися штурмувати магазини в пошуках подарунків собі та близьким. Згодом традиція розпродажів в кінці листопада стала популярною у всьому світі. Ще одна версія, «чорної» листопадова п'ятнична розпродаж стала завдяки вираженню «in the black», яке в бухгалтерській звітності має на увазі позитивний баланс (прибуток).

  Через величезні знижок Черная Пятница сумно відома тиснявою в магазинах, коли в надії придбати бажаний товар, покупці влаштовують бійки, а багато хто навіть займають чергу в магазин вночі напередодні старту розпродажу ... Замовити же акційні товари в La Prida можна легко і комфортно в домашніх умовах , а оформити замовлення в лічені хвилини, що ми і запрошуємо вас зробити :)